İnternetteki dünyanız

Alternatif Geri Ödeme Modelleri Toplantısı

10 Ekim 2017 Salı - 03:40
238 defa okundu

Alternatif Geri Ödeme Modelleri Toplantısı

Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği (Sağlıklı Türkiye) ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu (SADEFE) işbirliği ile Sosyal Güvenlik Kurumu himayesinde 12-14 Ekim 2017 tarihlerinde Alternatif Geri Ödeme Modelleri konusunda konusunda eğitim ve workshop düzenlenecektir.

Haber Bültenine Kayıt Ol

Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği (‘Sağlıklı Türkiye’) ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu (‘SADEFE’) işbirliği ile Sosyal Güvenlik Kurumu himayesinde 12-14 Ekim 2017 tarihlerinde
Alternatif Geri Ödeme Modelleri
konusunda, uluslararası bilgi birikiminin aktarılması için
London School of Economics,
akademisyenleri tarafından “Alternatif Geri Ödeme Anlaşmaları” konusunda eğitim ve workshop düzenlenecektir.

Toplantı Tarihi: 12/10/2017

Toplantı Saati : 13:00

Toplantı Adresi : Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara Kavaklıdere Misafirhanesi Remzi Oğuz Arık Mh. Atatürk Bulv. No:235 Kavaklıdere / ANKARA

İletişim :
info@saglikliturkiye.com
/ 0537 266 7077

Kaynak: Dünyanız - İnternetteki dünyanız
YASAL UYARI: Yayınlananhaberin tüm hakları www.dunyaniz.com'a aittir. www.dunyaniz.com biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir.
Yorumunuz
Yorumlar