İnternetteki dünyanız

Ege Üniversitesi 32 Sözleşmeli Hemşire Alacak

15 Haziran 2017 Perşembe - 05:55
2368 defa okundu

Ege Üniversitesi 32 Sözleşmeli Hemşire Alacak

Ege Üniversitesi 32 Sözleşmeli Hemşire Alacak. Başvuru şekli nasıl olacak? İstenilen belgeler neler? Son başvuru tarihi ne zaman? İşte o detaylar.

Haber Bültenine Kayıt Ol

T.C.

EGE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ HASTANESI'NE

Sözleşmeli Personel Alınacaktır.

Sözleşmeli personel çalışlarına ilişkin olarak 28 Haziran 2017 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklere göre; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Üniversitemiz tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere, (Giderleri Özel Boldan karşılanacaktır.) KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla ( Ayrıca yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır.

Atanmaya hak kazanan Sözleşmeli Personellerin tamamı tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde görevlendirilecek olup, vardiyalı ve nöbet usulü istihdam edileceklerdir.

Unvanı

Adet

Aranan Nitelikler

Hemşire

32 Adet

4 yıllık sağlık yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezun olmak

a) Genel Şartlar:

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2) 657 sayılı Devlet Memurlar Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartlar taşımak,

3) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak

4) 657 say olabilecek akil hastalığı bulunmamak,

5 ) 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS (P3) puanına sahip olmak,

6) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

7) Güvenlik soruşturması ve / veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

b) İstenen Belgeler:

1- Başvuru Formu (Başvuru sırasında temin edilebilir)

2- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı ve fotokopisi

3- Fotoğraf (1 Adet)

5- 2016 KPSS Sonuç Belgesi

6- Kimlik Fotokopisi

7- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge

c) Diğer Bilgiler:

1) Kamu Kurum ve Kuruluşlarında, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 / B maddesine göre sözleşmeli olarak çağırıyor iken, oğlu bir yıl içerisinde hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle bir veya daha fazlası Kurumca sözleşmeleri feshedilenler veya sözleşme donemi içerisinde 06 / 06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla belirlenen istisnalar hariç olmak tek taraflı feshedenlerin tek taraflı feshedenlerin, fesih tarihinden itibaren bir yıl süreyle, Sözleşmeli kişisel pozisyonlarında istihdam edilmeleri mümkün değildir.

2) Adayların; İdare edilmemiş gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (Hafta içi mesai sonuna kadar) Kurumumuza ait http://www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ve birlikte Döner Sermaye Personel Bürosuna şahsen müracaat eltimleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

3) KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle alım yapılacak bos kadro adedi kadar asil ve yedek liste 2 iş günü içinde http://www.ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

4) Asil listeden atanmaya hak kazanan adayların, göreve başlatılabilmesi için; En kısa zamanda en kısa zamanda sonlandıracağız listeden alım yapılacaktır.

5) Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri KPSS Mezuniyetini gösterir belgeler ve diğer beyanları ilgili kurumlardan teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu adayların kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.

6) Yapılacak değerlendirmelerde başarılı bulunarak göreve başlayacak olanlar; sosyal güvenlik yönüyle, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar Kurumunun 4/a hükümlerine tabi olacaklar ve istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer kişiselin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olacaklardır.

7) Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin http://www.ege.edu.tr web adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

8 ) Atamaya hak kazanan personellerden, görevinin niteliklerini uygun yürütülmesi açısından Sağlık durumlarına ilişkin yazılı beyanları ve sağlık raporu talep edilecektir.

8) Başvurular şahsen yapılacak olup, adayların posta vb. yöntemlerle yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

9) Adaylar sadece bir pozisyon için başvuru yapabilirler.

Adres : Ege Üniversitesi İpucu Fakültesi Hastanesi Başhekimlik Binası Zemin Kat.

Detaylı Bilgi İçin : (0232) 390 1959-1928-1920

Son Başvuru Tarihi :

Metnin aslı için tıklayınız.

Kaynak: Dünyanız - İnternetteki dünyanız
YASAL UYARI: Yayınlananhaberin tüm hakları www.dunyaniz.com'a aittir. www.dunyaniz.com biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir.
Yorumunuz
Yorumlar