Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/dunyaniz/domains/dunyaniz.com/public_html/pages/fotogaleri.php on line 6
Sıklıkla Yaptığımız ve Kendimiz Yapmaya Çalışmamız Gereken 5 Şey

Sıklıkla Yaptığımız ve Kendimiz Yapmaya Çalışmamız Gereken 5 Şey

08 Mayıs 2017

<
Sıklıkla Yaptığımız ve Kendimiz Yapmaya Çalışmamız Gereken 5 Şey
>

2. uçlarınızı ve patlama patlama


Kendiniz yapın: Uzun saçların uçlarını kırpabilirsiniz. Sadece yüksek bir at kuyruğuna koyun , saçlarınızı öne doğru çevirin, saçlarınızı fırçalayın ve uçlarını düzeltin. Veya saçınızı öne doğru çevirebilir , fırçalayabilir, alnınızın üzerinde bir at kuyruğu içine koyabilir, keseceğiniz uzunluğu sabitlemek için elastik bir bant kullanın ve sonra saçınızı makasla düzeltin.


Bir profesyonele gidin: Patlamalarınızı düzeltmeniz gerekiyorsa, aynanın önünde kendiniz yapmamak daha iyidir. En iyi senaryoda, saç kesimini düzeltmeleri için kuaföre acele etmelisiniz. Ve evde yaptığınız saç stilini düzeltmeye çalışmaktan bir saat sonra patlamalarınızı kesmek için bir salonda 5 dakika harcamak daha iyidir. Güvenlik kurallarına göre, patlamalarınız kesilirken gözleriniz kapalı olmalıdır. Bu detay yüzünüzün algısını belirler , bu yüzden onu mahvetmemeye çalışmak daha iyidir.